HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

“Gün DoReMi ile başlar…” sloganıyla yola çıkan ve kaliteyi yenilikle buluşturmayı prensip edinen DoReMi, 1969 yılından bu yana başarı ve yükseliş grafiği göstermiştir. Büyüyen iş hacmi sayesinde, kadın, erkek, çocuk her yaştan kullanıcıya, zengin ürün çeşidiyle ulaşmayı başarmıştır. Markalaşma konusundaki hedeflerini insanların ihtiyaçları ve kendine özgü tasarımlarıyla harmanlayarak, hem iç hem de dış piyasada yerini almıştır. Toplumun her kesiminin ihtiyaçlarına odaklanan ve bu yönüyle çok sevilen markamız; pekiştirdiği renk, desen, çeşit ve kaliteye önem veren üretim anlayışı sayesinde İç Giyim ve Mayo pazarına yön veren öncü bir markadır. DoReMi, 2017 yılında Çarşıbaşı Tekstil bünyesine katılmıştır.

VİZYONUMUZ

Temel değerlerimizden ödün vermeden, deneyim ve bilgi birikimimizi teknolojik yatırımlarla birleştirerek, fark yaratan, bireye ve çevreye saygılı dünya markası olmak.

MİSYONUMUZ

Gücünü takım çalışmasından alarak, kaliteli ve konfor yaratan ürünleriyle yaşama değer katan ulusal ve uluslararası bir şirket olmaktır.

AMACIMIZ

Son teknolojiyle üretilen yüksek kaliteli ürünleri tüketiciye sunmak. Genç kadrosu ve insana hizmet eden anlayışıyla, klasik ve modern çizgileri konforla buluşturarak fark yaratmak.

DEĞERLERİMİZ

· Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markamızın güvenilir imajını koruruz.
· Teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayız.
· Müşteri memnuniyetine odaklıyız.
· Devamlılık için akılcı riskler alırız.
· İnsana ve çevreye saygılıyız.